X
header one

Signia işitme cihazları ve StreamLine Mic ile hayatın keyfini çıkartın:

StreamLine-Mic_1248x800px

Doğanın seslerini geri veren bir işitme cihazı.

Yeni StreamLine Mic, Signia cihazlarınızı en son teknoloji ile birleştirerek işitme cihazı olmaktan daha ötesine taşır. Ayrıca Bluetooth özelliği olan herhangi bir cihaz (PC, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar) aracılığı ile cihazınızı kablosuz kulaklıklar haline getirebilirsiniz.

Telefonda tam rahatlık için bir eller serbest mobil kulaklık.

Telefonu cebinizden çıkarmak zorunda kalmadan telefon görüşmelerini gerçekleştirebilirsiniz. StreamLine TV aksesuarımızla televizyondan işitme cihazlarınıza ses aktarırken televizyon sesini manuel olarak kapatmak zorunda kalmadan çağrılarınıza anında cevap verebilirsiniz.

Signia-Nx_man-outside_StreamLine-Mic_1248x800px
Signia-Nx_man-listening-music_StreamLine-Mic_1248x800px

En yüksek aktarım kalitesine sahip bir çift kablosuz stereo kulaklık.

Telefon görüşmelerini, müzik dosyalarını, sesli kitapları ve daha fazlasını, Bluetooth bağlantısı olan herhangi bir cihazdan doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirmek istiyorsanız StreamLine Mic sizin için en ideal çözümdür.

En zorlu durumlarda en iyi konuşma anlayışı için bir mikrofon.

StreamLine Mic  kalabalık toplantılar gibi zorlu işitme durumlarında size yardımcı olacak bir uzaktan mikrofon olarak da işlev görür. Bir konuşmacının sesini 20 metreye kadar bir mesafeden işitme cihazlarınıza doğrudan aktarabilirsiniz. Sonuç olarak, konuşmacıyı, yanınızda durmuş gibi net bir şekilde duyuyorsunuz.

Signia-Nx_phone-conference_StreamLine-Mic_1248x800px

Ve Signia’nın myControl Uygulaması ile StreamLine Mic’i maksimum rahatlık için uzaktan kontrol edebilirsiniz.

myControl Uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin

StreamLine Mic Sıkça Sorulan Sorular