X

Hayat yerinde durmaz. Bir partide arkadaşlarımızla sohbet ediyor, doğada spor yapıyor veya sadece evde dinleniyor olsak da aktivitelerimizin %90’ı hareket içeriyor, çevre etkenlerimiz sürekli değişiyor. Ve biz hareket ettikçe akustik çevremizin değişime uğraması, işitme seviye ve kalitesinde değişikliklere sebep olabilir.

Pure Charge&Go X ile günün tadını dilediğiniz gibi çıkarıp önemsediğiniz her şeyi mükemmel netlikte duyabilirsiniz. Dünyanın ilk akıllı-hareket sensörlerine sahip şarj edilebilir işitme cihazları, nerede olduğunuzu, ne yaptığınızı algılayarak size gün boyu en iyi ses kalitesini sunar. Pure Charge&Go X, doğal bir işitme deneyimi sunarken size gerçekten uyum sağlar.

Signia Xperience, yeni işitme cihazı teknolojisinin adı

  • İşitmeyi güzel kılan tüm seslerin tadını çıkarabilir,
  • Her an her yerde dilediğiniz seslere odaklanabilir,
  • Her sohbete rahatça katılabilirsiniz.
Signia Xperience'ı keşfedin

Kolay şarj ve tam bağlantı

Pure Charge&Go X’in yeni şarj ünitesi ile cihazlarınızı gece boyunca şarj edip yeni günde üstün işitme performansının tadını çıkarabilirsiniz.

Yoğun bir günde, kısıtlı zamanınız olduğunda bile hızlı şarj seçeneği ile cihazlarınızı kısa sürede şarj edip güne kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Pure Charge&Go X’in yeni şarj ünitesi ile cihazlarınızı gece boyunca şarj edip yeni günde üstün işitme performansının tadını çıkarabilirsiniz.

Diğer Pure Charge&Go X özellikleri:

  • Bluetooth bağlantısı: telefon çağrısı, müzik veya TV sesini doğrudan işitme cihazlarına aktarabilirsiniz.
  • Signia App: işitme cihazlarınızın ayarlarını tek uygulama ile dilediğiniz gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, Signia App Telecare özelliği ile işitme sağlığı uzmanınızla iletişim kurma imkanı sunar.
Signia App'i keşfedin

Muhteşem şarj edilebilir işitme cihazlarını deneyimleme zamanı.

Kısaca Charge&Go!

Üstün Pure Charge&Go X ile işitme deneyimini keşfetmek için Signia Mağaza Bulucu’yu kullanarak size en yakın işitme merkezini bulabilirsiniz.

Size en yakın merkezimizi bulun

İlk bakışta Pure Charge&Go X

Loading...
Şimdi indir
Signia App
İşitme deneyiminizi kişiselleştirin
Daha fazla bilgi

İşitme cihazları için aksesuarlar

Endüktif Şarj II

Akıllı görünüm, akıllı şarj

Pure Charge&Go X yepyeni bir endüktif şarj ünitesi ile birlikte geliyor. Endüktif Şarj II’nin kapağı işitme cihazlarını şarj ederken korur. Akıllı tasarımı aynı zamanda kulak kalıpları için de uygundur.

Bu yeni nesil şarj ünitesi; hızlı şarj seçeneği, endüktif şarj ile kuruma fonksiyonu ve durum göstergesi LEDleri gibi özelliklere sahip.

Endüktif Şarj II Pure Charge&Go X, Pure Charge&Go Nx, Motion Charge&Go Nx ve Cellion primax ile uyumludur.

 

StreamLine TV

Mükemmel ses için programlandı

StreamLine TV sayesinde televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Ses seviyesini Signia App ile ayarlayabilirsiniz.

StreamLine Mic

Eller serbest telefon görüşmeleri, müzik dinleme keyfi ve daha fazlası

StreamLine Mic,Bluetooth özelliği olan tüm akıllı telefonlardan eş zamanlı akış sağlar.Televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir ve mikrofon olarak kullanabilirsiniz.

 

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Pure Charge&Go X Sıkça Sorulan Sorular