X
header one

İşitme devrimi.

Dünyanın önde gelen Signia deneyimi, Bluetooth-odaklı işitme alanındaki yeni bir dönem ile daha da kolaylaşıyor. Yeni Pure ™ 13 BT bireysel yaşam tarzınız için zahmetsiz işitme sağlar. Hareket halindeyken önemli olan herşeye kolayca bağlı kalın.

Connected-Ear_man-smartphone_2_1800px

Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.

İş yerinde, alışverişte ya da dışarıda yemek yerken – ortam gürültüsünün fazla olduğu her yerde sohbetleri takip etmek yorucudur. İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

Pure 13 BT, böyle zorlu durumlarda zahmetsiz ve normal işitmeden daha iyi sonuç verir. * Buna ek olarak, myControl Uygulaması ile birlikte Pure 13 BT, en uygun kişiselleştirilmiş dinleme deneyimini sunar; böylece ne yaparsanız yapın neyin önemli olduğuna kolayca odaklanabilirsiniz.

*Bağımsız yapılan iki klinik çalışma Signia işitme cihazlarının binaural işleme ile bazı zorlu dinleme ortamlarında normal işitmeden daha iyi netice sağladığını gösterilmiştir.

Pure-13-BT-primax_pair_on-table_made-for-iPhone_950x500px
Pure-13-BT_connectivity_1800x600px

Bluetooth odaklı işitmenin beş avantajı.

myControl_icon_motion-reader_768x400px

Hareket okuyucu

İşitme cihazları, hareket halindeyken bile optimal işitme sağlamak için ayarlarını myControl Uygulamasının hareket verilerine dayanarak ayarlar.

myControl_icon_sound-exposure_768x400px

Sese maruz kalma

İşitme cihazları, işitme sağlığınız için size destek olur. Spor eğitmenine benzer bir şekilde, gürültüye maruz kalma durumuna göre kişisel profilinizi oluştururlar, böylece işitme deneyiminizi nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz.

myControl_icon_music_768x400px

Müzik

En sevdiğiniz müziği işitme cihazlarınız ile doğrudan dinleyerek olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.

myControl_icon_phone-calls_768x400px

Telefon çağrıları

Telefon çağrılarını akıllı telefonunuzdan işitme cihazınıza kolayca aktarın.

myControl_icon_StreamLine-TV_v2_768x400px

StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonunuzdan gelen ses doğrudan Pure 13 BT işitme cihazlarına iletilir. Ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilirsiniz.

The Connected Ear – Akışın ötesinde bağlantı

Bir bakışta Pure 13 BT

Loading...

iPhone için üretilen işitme cihazları nasıl ayarlanır

İşitme cihazları için aksesuarlar.

İşitme deneyiminizi kişiselleştirin.

Çocukları sabah okula götürürsünüz, öğle yemeği arasında arkadaşlarınızla buluşursunuz, akşamları televizyon seyredersiniz: Her gün, farklı dinleme durumları ve sohbetlerle doludur. Sesleri doğrudan kulağınıza taşıyabilseydiniz, işitme cihazınızı kimseye göstermeden ayarlayabilseydiniz ve kolaylıkla yeniden şarj edebilseydiniz harika olmaz mıydı?

Ses Aktarımı

myControl Uygulaması. En iyi işitme deneyimi artık daha iyi.

myControl Uygulaması ile birlikte Signia Pure 13 BT, bireysel yaşam tarzınıza uyarlanmış olup, normal işitme * deneyiminden daha iyi sonuç verir. Uygulama doğrudan akışı etkinleştirmekten daha fazla şey yapıyor, hareket halindeyken mümkün olan en iyi işitme için işitme cihazınıza bilgi gönderiyor, yolunuz ne olursa olsun rahatlığı ve emniyetinizi garanti ediyor.

*Bağımsız yapılan iki klinik çalışma Signia işitme cihazlarının binaural işleme ile bazı zorlu dinleme ortamlarında normal işitmeden daha iyi netice sağladığını gösterilmiştir.

Connected-Ear_couple-shopping_950px

myControl Uygulamasını İndir

myControl-App_icon_300x300px

Apple-App-Store-Badge_en_300px

StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonunuzdan gelen ses doğrudan doğrudan Pure 13 BT işitme cihazlarına iletilir. Ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilirsiniz.

Streamline-TV_Pure-13-BT_950px

Uzaktan Kumanda

miniPocket_keyring_768x400px

Güvenli kontrol: miniPocket.

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Yeni işitme cihazınıza olabildiğince çabuk alışın.

Kişisel destek her yerde: myHearing Uygulaması zahmetsiz bir işitme deneyimi için ihtiyacınız olan tüm destek araçlarını sunar. Özel dinleme egzersizlerini izleyebilir, kullanım kılavuzuna başvurabilir ve hareket halindeyken İşitme Sağlığı Uzmanınıza bağlanabilirsiniz.

İşitme Sağlığı Uzmanınız size en uygun cihaz seçiminde yardımcı olacaktır.

Daha fazla öğrenin
Connected-Ear_man-smartphone_app-icon_950x600px

Tinnitus?

primax-situation-20_woman-beach_950x600px

Kalıcı rahatlık için benzersiz terapiler.

Signia işitme cihazları, tinnitus etkilerini azaltan veya tamamen kaybolmasını sağlayabilen Notch Terapisine (Çentik Terapisi) sahip tek işitme cihazıdır.

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, Eylül). Notch Terapisi: Çınlama tedavisine yeni bir yaklaşım. AudiologyOnline, Makale 18365

Daha fazla öğrenin