X
header one

Signia “Made for iPhone” işitme cihazları iPhone, iPad veya iPod’unuza doğrudan bağlanır, böylece telefon görüşmelerinizi ve müziğinizi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Özel “Bluetooth Düşük Enerji” protokolü ile kolay bir eşleşme ve yüksek enerji verimliliği ile işitme cihazlarınız kablosuz stereo kulaklık haline gelir.

“Made for iPhone” işitme cihazları iPhone, iPad veya iPod touch cihazlarınızda daha net bir şekilde duymanıza yardımcı olur.  Made for iPhone işitme cihazınızı iOS cihazınız ile nasıl eşleştireceğinizi, kontrol edeceğinizi ve daha fazlasını öğrenin.

"Made for iPhone" işitme cihazları için uyumlu Apple cihazlarının listesi
Made_for_iPhone_736px
Signia-Nx_man-listening-music_2560x800px

Telefon görüşmelerini ve müzik sesini doğrudan aktarmanın tadını çıkartın

En sevdiğiniz operayı doğrudan işitme cihazınıza aktarın, tek bir tıklama ile bir Skype çağrısı yapın ya da navigasyon uygulamanızdan en ünlü yerlere giden en hızlı rotayı duyun – tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon.

MyControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız, çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için üstün bir bağlantı sunar. Kontrol parmaklarınızın ucunda.

Kontrol kolaylığı sağlar

Signia-Nx_icon_telephone_480x480px

Telefon

Apple telefonunuzdan ( StreamLine Mic ile Android akıllı telefonunuzdan ) telefon görüşmelerinizi

doğrudan işitme cihazlarınıza aktarın.

Signia-Nx_icon_music_480x480px

Müzik

Apple cihazınızdan ( StreamLine Mic ile Android cihazınızdan) en sevdiğiniz müzikleri işitme cihazlarınıza doğrudan aktararak olağanüstü ses deneyiminin keyfini çıkartın.

StreamLine Mic hakkında daha fazla bilgi edinin
Signia-Nx_icon_TV_480x480px

TV

StreamLine TV ile televizyonunuzdan gelen ses doğrudan işitme cihazlarınıza aktarılabilir. Hatta akışı başlatmak ve ses seviyesini ayarlamak için myControl uygulamasını kullanabilirsiniz.

StreamLine TV hakkında daha fazla bilgi edinin
Signia-Nx_icon_remote-control_480x480px

Uzaktan Kumanda

MyControl Uygulaması, işitme cihazınızın ayarlarını uzaktan değiştirmenizi ve işitme cihazlarınızı kişisel tercihlerinize göre kişiselleştirmenizi sağlar.

Eğer bir akıllı telefonunuz yoksa, miniPocket ™ ile de bir uzaktan kontrol sağlayabilirsiniz.

MyControl Uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin

Lütfen Dikkat: Özellikler, işitme cihazlarının bireysel ayarlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olacaktır. 

iPhone için üretilen işitme cihazları nasıl ayarlanır

Doğrudan Aktarım Sıkça Sorulan Sorular