X
2017-02-08

SPEECH ile Signia işitme cihazları: rahat bir gün için rahat işitme

Signia işitme cihazlarındaki SPEECH özelliği ile, günlük zorlu dinleme ortamlarında bile zahmetsiz işitme olanağı sağlar * Aşağıdaki çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Güne rahat bir başlangıç

Robert Maier ** ‘in günü, diğer pek çok ailede olduğu gibi telaşlı bir başlangıç yapıyor: Sabah radyo programının sesi, çocukların gürültülü bir şekilde kahvaltı etmesi ve bulaşık makinesinin sesi. Radyodaki konuşmalar “Otoyolda trafik yoğun trafik var …”, çocukların istekleri “Ama ben yeşil tabak istiyorum”, eşyalar ve karısının sorusu “Bir bardak daha çay ister misin?”. Ancak, yenilikçi “SPEECH” teknolojisi ile yeni Signia işitme cihazları sayesinde Robert karısını net bir şekilde duyabiliyor. Radyodan, bulaşık makinesinden, tabak çanak seslerinden ve çocukların konuşmalarını zayıflatır, böylece Robert’in duyması gereken şeylere konsantre olmasına yardımcı olur: karısı. İlgili konuşma kaynağı olarak algılanır ve sorusu etkili bir şekilde iletilmiş olur. Bu durum Robert’e yalnızca başka bir çay isteme şansını değil, aynı zamanda güne stressiz bir başlangıç yapmasını sağlar.

Stres yaşamadan işitebildiğiniz bir çalışma günü

Robert dünkü futbol sonuçlarını tartışırken komşusu ile birlikte tren istasyonuna gidiyor. Signia işitme cihazları ileri teknolojisi ile rahatsız edici sesleri yok ettiği için Robert komşusunun sesini net ve hoş bir şekilde zahmetsizce duyabilir. SPEECH, platform üzerindeki güçlü yanlarını da gösteriyor. Gelen ve giden trenler, hoparlörden gelen duyurular, diğer yolcuların konuşmaları – tüm bu ortam sesleri azaltılmıştır. Bu teknoloji, diğer yolcuların sesleri değil konuşmacının sesini vurgular. Aynı teknoloji, Robert’in açık ofisteki çalışma gününde zahmet bir işitme deneyimi sunar. Şu anda konuşmakta olduğu iş arkadaşının sesi etkili bir şekilde güçlendirildi ve odanın diğer bölümlerindeki veya klavyelerin sesleri bastırıldı. Bu durum, Robert’in konuşma partnerini kolayca takip etmesini sağlar ve çalışma gününde stres yaşamasını önler.

Güne güzel bir son

Arkadaşları ile restorantta bir akşam yemeği- Robert tam anlamıyla keyif alamıyor. Masanın bir ucunda garson siparişleri alıyor, eşi en son dedikodularını en yakın arkadaşıyla masada tartışıyor ve diğer masalardan sohbet sesleri etrafa dağılıyor. SPEECH sayesinde, kullandığı Signia işitme cihazları, arkadaşının söylediklerini çok fazla zorlamadan dinleyebilmesini ve sözlerinin her birini anlayabilmesini sağlar. Uzun, yoğun bir günün ve akşamın ardından Robert, daha kolay ve gün boyunca çaba harcamadan duyabilmesini sağlayan Signia işitme cihazları ile şimdiye kadar olduğundan daha iyi durumdadır.

Gerçek hayattan bir alıntı

İşitme cihazı kullanıcısı bu yeni gerçek zamanlı gösteri videosunda, yeni primax™ özelliğimiz olan TwinPhone’u deneyimlemenize yardımcı olacaktır. SPEECH, diğer rahatsız edici sesleri bastırırken hedef hoparlör sesini arttırır. En yeni Signia işitme cihazlarını kullanan kişi işitme zorluğu yaşamadan, gün boyunca dinlemek için daha az çaba sarf edecektir-klinik olarak kanıtlanmıştır.*

Bu işitme cihazlarının sesinin herhangi bir şekilde işlenmediğine dair güvenceniz var, duyduğunuz her şey doğrudan primax işitme cihazlarıyla kaydedilmiştir.

Kendiniz dinleyin.

 

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.

** Robert Maier hikayesini oluşturduk, ancak gösterilen tüm koşullar gerçek hayatta da açıklanabilir durumdadır.