X
We proudly present our new premium hearing aid brand Signia. Watch our latest Signia brand video here and get to know us a little better.
2017-02-07

Signia'yı Tanıyın ― Yeni Ürün Videomuzu İzleyin

Yeni Signia işitme cihazlarımızı gururla sunuyoruz! İki markaya sahip olduklarını fark edeceksiniz: Bir yüzünde Siemens, diğeri Signia. Neden?

Yeni Signia işitme cihazlarımızı gururla sunuyoruz! İki markaya sahip olduklarını fark edeceksiniz: Bir yüzünde Siemens, diğeri Signia. Neden?

2015 yılının başında Sivantos Siemens’ten ayrıldı ve sonuç olarak daha küçük ama daha dinamik bir girişim haline geldi. Varlığımızın ilk yılında Sivantos, bugüne kadarki en başarılı yılını yaşamıştır. 2016 yılının başında şirket, yeni premium işitme cihazı markası―Signia’yı çıkardı. Size ve işitme sağlığı uzmanınızın yeni markanıza alışmaya yetecek zamanı vermek için önümüzdeki birkaç yıl için çift markalı bir strateji kullanıyoruz.

Signia odyolojik başarılar içini gelecekteki zorlukları karşılamak konusunda hazırdır. Bununla birlikte, görevimiz aynıdır: daha iyi işitmenin geleceğini keşfetmek.

Signia’nın ileri görüşlü, müşteri odaklı ve kaliteli odaklı olduğunu keşfedeceksiniz. Bununla ne demek istiyoruz?

  • İleri görüşlü. Kendimizi sürekli iyileştirmek ve neyin (şu anda) teknik olarak imkansız olduğunu düşünmek istiyoruz. Tutku ve cesaretle, daha iyi işitme için bir vizyon geliştirmek istiyoruz.
  • Müşteri-odaklı. İşitme zorluğuna odaklanırız, çünkü bir inovasyonun gerçek değeri her zaman başkalarına fayda sağlayacak şekilde ölçülür. Memnun kalmış müşteriler bizim en önemli güçtür.
  • Kalite-odaklı. Güvenilir ve sürekli yeni kalite standartları koymayı hedefliyoruz. Bu standartlara göre ölçülmek istiyoruz.

Umarız ürünlerimiz ve hizmetlerimizle farklı bir tecrübe edinirsiniz.

Bağlantıyı tıklayarak en yeni Signia marka filmimizi izleyebilir ve bizi biraz daha iyi tanıma fırsatını elde edebilirsiniz.