X
2017-01-10

Signia my Hearing Uygulaması: Kişisel destek, her yerde

Signia işitme cihazlarınız ile, en iyi işitme cihazı teknolojisinden çok daha fazlasını deneyimleyeceksiniz.

Signia işitme cihazlarınız ile, en iyi işitme cihazı teknolojisinden çok daha fazlasını deneyimleyeceksiniz. Odyoloji uzmanlarımız tarafından geliştirilen Signia’nın yenilikçi myHearing Uygulaması desteği sayesinde altın standartların keyfini çıkartabileceksiniz. Şimdi mümkün olan en kısa zamanda deneyimli birer işitme cihazı kullanıcısı olacaksınız.

Uygulama, size ve İşitme Sağlığı Uzmanınıza başarılı bir işitme cihazı denemesi yapabilmeniz için ihtiyacınız olan rehberliğe ait tüm araçları sağlıyor: rehber asistan, kişisel gelişim gözlemi ve CareChat iletişim kanalları ile İşitme Sağlığı Uzmanınız ile konuşabilmek, bulunduğunuz her yerde.

İşitme başarısı basitleştirildi

Günde sadece 10 dakika, myHearing Uygulaması size yardımcı olur

  • İşitme cihazlarınız hakkında daha fazla bilgi edinin, böylece daha hızlı aşina olun.
  • Daha iyi bireyselleşme için deneyiminiz ile ilgili geri bildirimleri sağlayın.
  • Bulunduğunuz her yerde destek alabilmeniz için İşitme Sağlığı Uzmanınıza ile iletişime geçin.

Profesyonel danışmanlık ve rehberlik ile birlikte dinleme egzersizlerinin deneyimi kullanıcıların işitme cihazları ile ilgili memnuniyetini sağlamak konusunda kiritiktir. Yeni uygulama sayesinde, İşitme Sağlığı Uzmanınızın ofisinden çıktıktan sonra bile ihtiyacınız olan yardımı almanız ve yüksek standartın keyfini çıkarabilmeniz şimdi her zamankinden daha kolay.

Uygulama üç yenilikçi yol ile size yardımcı olur:

Kendinize işitme başarısı için rehberlik edilmesine izin verin

Adım adım dinleme egzersizleri ve rehber asistan sayesinde, yeni işitme cihazlarınız ile şimdi her zamankinden daha hızlı aşina olun. Geri bildirim ve memnuniyet derecelendirmelerini direkt olarak İşitme Sağlığı Uzmanınıza göndererek kişisel gelişiminizi sağlama alın.

İşitme cihazlarınızı kontrol edin ve anlayın

İşitme cihazlarınızı uzaktan kumanda ederek sık sorulan sorulara ve kullanım kılavuzuna kolaylıkla erişmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

İşitme Sağlığı Uzmanınız ile irtibatta kalın

İşitme Sağlığı Uzmanınız ile kişisel desteğin yeni standartı olan CareChat metin, ses ya da video üzerinden iletişim kurun. Tavsiyelerden yaralanın ve nerede olursanız olun sorunları giderin, böylece randevu sayısını azaltın.

MyHearing Uygulaması iOS ve Android cihazlar ile App Store® ya da Google Play™ üzerinden ücretsiz olarak indirilir. İşitme Sağlığı Uzmanınız uygulamayı indirip yüklemeniz konusunda size yardımcı olacaktır, böylece kullanımı hazır hale gelir.

Uygulamayı yüklemek ve nasıl kullanacağınızı gösteren videolar için websitesini ziyaret edin.

Signia myHearing Uygulaması Android ve iOS cihazlarda çalışır.