X
2017-02-21

Signia işitme cihazlarıyla telefon görüşmelerini akıllıca yapın

İster profesyonel ister kişisel olsun: telefon her yerde kullanılan bir iletişim aracıdır. TwinPhone programıyla yeni Signia işitme cihazları zorlu işitme durumlarında bile telefon kullanımını kolay ve kullanışlıdır. Ve easyTek sayesinde, işitme cihazları doğrudan Bluetooth özellikli telefonlara bağlanabilir ve eller serbest kablosuz kullanım için kulaklık olarak kullanılabilir.

İster profesyonel ister kişisel olsun: telefon her yerde kullanılan bir iletişim aracıdır. TwinPhone programıyla yeni Signia işitme cihazları zorlu işitme durumlarında bile telefon kullanımını kolay ve kullanışlıdır. Ve easyTek sayesinde, işitme cihazları doğrudan Bluetooth özellikli telefonlara bağlanabilir ve eller serbest kablosuz kullanım için kulaklık olarak kullanılabilir.

Stres içermeyen telefon görüşmeleri: basit, her zaman ve her yerde

“Selam Bay Smith, nasılsınız? Yeni yazılıma geçişin nasıl gittiğini sormak istedim.” Müşteri danışmanı olarak, telefon Robert Maier ** için işin temel aracıdır: ilk iletişimde, olağanüstü soruların açıklığa kavuşturulması veya işlemin başarıyla sonuçlanması – müşteriyi hatırlayabilmek konusunda bire bir konuşma bir e-postadan çok daha etkilidir. Bu sebeple Robert sık sık telefon konuşmaktan hoşlanır: işitme cihazlarını kullanmadan önce telefondaki konuşmacının ne söylediğini tam olarak anlamadığı için sıklıkla soru sorması gerektiğini fark etmişti. Ancak, işitme cihazını ilk kullanmaya başladığı zaman telefon görüşmesi yapmak kolay değildi. Ofisteki arka plan sesleri müşterinin sesi ile örtüşüyordu.

Yeni Signia işitme cihazı ile telefonu önceden olduğu gibi kullanır: Alıcı her zamanki gibi telefonu kulağına tutar ve kolaylıkla aramaları yapabilir – bu kadar basittir. Mr. Smith açık ofisteki iş arkadaşları telefon ile konuşurken, sohbet ederken veya ortamda klavye sesleri olduğunda bile yaptığı telefon görüşmelerindeki konuşmayı mükemmel bir şekilde anlar.

TwinPhone, işitme cihazı kullanıcıları için telefonun kullanılmasını kolaylaştıran bir işlevdir. Robert alıcıyı kulağına götürdüğü anda telefon programı devreye girer. Bu program ile, kulağının arkasındaki işitme cihazı sadece konuşmacının sesini artırmakla kalmaz aynı zamanda kablosuz olarak diğer kulağın arkasındaki işitme cihazına otomatik olarak iletir, böylece Robert konuşmayı her iki kulağında da işitebilir. Bu işlev, ona açık ofisteki birçok (çoğunlukla oldukça yüksek sesli) arka plan sesine rağmen yalnızca yüksek düzeyde bir konuşma anlayışı sağlamanın yanı sıra işitme için harcadığı eforu da önemli ölçüde azaltır.

Telefon görüşmeleri yapmanın daha akıllı yolu

Robert bilgisayarında bulunan telefon ve video konferanslarını eskisinden daha keyifli buluyor: İş arkadaşları kulaklık takmak zorunda kaldıklarında bile o sadece bir düğmeye basıyor. Bunun nedeni, easyTek ™ adı verilen Signia işitme cihazları için çok pratik bir aksesuarı kullanmasıdır: Bluetooth üzerinden aktarım için bir bağlantı cihazı. Bu cihaz sesi Bluetooth özellikli bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, müzik çalarlar ve televizyonlardan doğrudan her iki işitme cihazına aktarır. easyTek ™ ‘in merkezi öğesi ve akıllı ara yüzü, ortada bulunan bir düğmedir. Robert’ın telefonu çalarsa, bu düğmeyi kullanarak çağrıyı kabul edebilir ve sona erdirebilir. Telefon sesi doğrudan iletildiğinden, Robert çok gürültülü ortamlarda bile artık hiçbir telefon görüşmesini kaçırmıyor– şimdi olduğu gibi evinde dönerken kullandığı kalabalık bir tren yolunda. Apple ve Android cihazlarda kullanılabilen bir uygulama sayesinde Robert’ın tüm akıllı işitme cihazı işlevlerini kullanması daha kolaydır. Bu uygulama kullanıcının işitme cihazı programları arasında geçiş yapmasına ve ses seviyesini ayarlamasını sağlar. Robert bu uygulamayı kullanmaktan memnundur ve telefon görüşmesi haricinde, müzik dinlemek için müzik programını kullanır – HD kalitesinde ve işitme cihazlarıyla bu kadar basit.

Gerçek hayattan bir alıntı

İşitme cihazı kullanıcısı bu yeni gerçek zamanlı gösteri videosunda, yeni primax™ özelliğimiz olan TwinPhone’u deneyimlemenize yardımcı olacaktır.

En yeni Signia işitme cihazlarını kullanan kişi işitme zorluğu yaşamadan, gün boyunca dinlemek için daha az çaba sarf edecektir-klinik olarak kanıtlanmıştır.*

Bu işitme cihazlarının sesinin herhangi bir şekilde işlenmediğine dair güvenceniz var, duyduğunuz her şey doğrudan primax işitme cihazlarıyla kaydedilmiştir.

Kendiniz dinleyin.

 

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.

** Robert Maier ve Mr.Smith hikayesini oluşturduk, ancak gösterilen tüm koşullar gerçek hayatta da açıklanabilir durumdadır.