X
The Signia myHearing App is now even more powerful in providing you with all the support tools you and your hearing care professional need. Find out more.
2017-06-01

En iyi uzaktan işitme desteği deneyimini yaşayın

Signia myHearing Uygulaması İşitme Sağlığı Uzmanınızın yeni işitme cihazlarınıza alışma süreci boyunca size rehberlik etmek için ihtiyaç duyduğu tüm destek araçlarını sunar.

İşitme cihazlarını yeni kullanmaya başladığınızda, Signia myHearing Uygulaması size rehber asistan, kişisel gelişim takibi ve nerede olursanız olun CareChat iletişimi yoluyla altın standardı destekler. Şimdi devrim niteliğindeki uzaktan işitme desteği iPhone için yapılan yeni Pure 13 BT işitme cihazlarıyla birleşiyor.

Kişisel destek, her yerde

Uygulamada İşitme Desteğinin Profesyonel bölümü işitme cihazlarınızı satın aldığınız zaman destek alabilmenizi sağlar. Basit konular uzman ile birkaç dakika konuşarak yerinde çözülebilir. Ancak geri bildirim ile profesyonellere nasıl performans gösterdiğinizi ve akustik ortamlarda cihazlardan gelen gerçek zamanlı objektif veriler sağlar.

İşte tam da iPhone için yapılan yeni Pure 13 BT işitme cihazının mümkün kıldığı şey budur. iPhone’unuzun myHearing Uygulamasından işitme sağlığı uzmanınıza profesyonel olarak veri gönderir böylece aşamaları tam olarak görebilirler. Bu bilgilerle donatılmış olarak, yeni işitme cihazınıza alışmaları için mümkün olan en iyi sürede her türlü soruna en kesin tavsiyeyi ve çözümleri sunabilirler.

Ve elbette myHearing Uygulaması günlük geri bildirim, rehber asistan, işitme egzersizleri ve gerektiğinde ses ve program için küçük ayarlamalar yapabilme gibi diğer tüm özelliklerini de taşımaya devam ediyor.

İşitme Sağlığı Uzmanınıza Signia myHearing’i sorun veya web sitemizde Uygulamalar ve Aksesuarlar başlığı altındaki daha fazla detayı okuyun.