X
2016-12-22

İşitme cihazlarınız için çeşitli aksesuarlar

Çok çeşitli işitme cihazlarımız ile ayarlarınızı uzaktan kumanda ile değiştirebilecek, direkt ses aktarımı sağlayıp, şarj edilebilme avantajlarından faydalanabileceksiniz. Şık, pratik ve kolay kullanımlı aksesuarlarımız hayatınızı kolaylaştırıyor. Daha fazla detay için okumaya devam edin.

Size destek sağlamak için çeşitli işitme cihazı aksesuarlarımız mevcuttur.

VoiceLink mikrofon büyük toplantılar gibi zorlu dinleme durumlarında ideal çözümdür. easyTek aksesuarı ile kablosuz bir şekilde bağlanabilir, konuşmacının sesini işitme cihazlarına direkt olarak aktarabilirsiniz.

Şık tasarımlı easyPocket uzaktan kumanda, genişliği, kullanışlı düğmeleri ve kolay okunabilir ekranı ile işitme cihazlarınızı her zamankinden daha görünmez bir şekilde kontrol edip özelliklerini ayarlayabileceksiniz. İşitme cihazınızı şarj etmek ise hareket halindeyken bile yapılabilir.

eCharger şarj aleti işitme cihazlarınızı gece boyu şarj eder ve nemini alır. Böylece, pil değişimi konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Araç adaptörü ise eCharger şarj aletinizi seyahat halindeyken bile kullanabilmenizi sağlar.

Çeşitli aksesuarlar modele bağlı olarak,neredeyse tüm Signia işitme cihazlarında kullanılabilir.

Daha fazla bilgi için, Uygulamalar ve Aksesuarlar ziyaret edin.