X
An accessory is something that no one necessarily needs. But the right accessory often makes life considerably easier. Find out more,..
2017-01-02

İşitme cihazları için yeni aksesuarlar ile birinci sınıf konfor

Signia işitme cihazı kullanıcıları, yeni TV Ses Aktarıcı ile televizyon izlemekten keyif alabilir ve işitme cihazlarını yeni miniPocket uzaktan kumandasıyla fark edilmeden kontrol edebilirler. Aksesuar, kişinin mutlaka ihtiyacı olan bir şey değildir. Ancak doğru aksesuar hayatı oldukça kolaylaştırır.

Signia işitme cihazı kullanıcıları, yeni TV Ses Aktarıcı ile televizyon izlemekten keyif alabilir ve işitme cihazlarını yeni miniPocket uzaktan kumandasıyla fark edilmeden kontrol edebilirler. Aksesuar, kişinin mutlaka ihtiyacı olan bir şey değildir. Ancak doğru aksesuar hayatı oldukça kolaylaştırır. Bu durum özellikle Signia işitme cihazlarının yeni aksesuarları için geçerlidir.

Yeni: TV Ses Aktarıcı

Televizyon  izlemek işitme problemi yaşayan birçok insan için çok özel zorluklardan biridir, ancak aynı zamanda hayatın önemli bir parçasıdır. Signia’nın yeni TV Ses Aktarıcı bu meydan okumayı ustalıkla üstleniyor. Önceki vericinin takipçisi olan stereo ve RCA’ya (cinch) ek olarak, artık herhangi bir modern televizyon veya stereo sistemine bağlanabilmesi için bir optik girişi vardır. Buna ek olarak, süreç tamamen gözden geçirildi ve daha kullanışlı hale getirildi. Sonuç: TV Ses Aktarıcı, kolay anlaşılır ve istenilen ses seviyesinde, kanıtlanmış easyTek aksesuarlarıyla (aşağıda) sesi işitme cihazlarına gönderir. Bu, televizyon izlemeyi ve müzik dinlemeyi daha zevkli haline getirir.

Yeni: miniPocket uzaktan kumanda

İşitme durumlarına yönelik çoğu ayarlama, otomatik olarak Signia işitme cihazları tarafından yapılır. İşitme cihazı kullananları kişisel olarak ses seviyesini tek tek ayarlamak veya işitme programını değiştirmek istemektedirler Yeni miniPocket uzaktan kumanda bu konuda size yardımcı olur. Anahtarlığa benzediği için rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü tüm düğmeler sezgisel bir tarzda tasarlanmış olup hissedilebildiğinden, miniPocket cebinizde kalabilir. İlgili düğmeye bakmadan basabilirsiniz. Bundan daha görünmezi olamaz.

Daha fazla detay için web sitemizdeki ürün sayfasını ziyaret edin.