X
2017-01-23

İşitme cihazı mı kullanıyorsunuz?

İşitme cihazları mı? Evet - ancak kimse onları fark etmiyor. Signia işitme cihazları göze çarpmıyor ve akıllı telefonlar ile kontrol edilebiliyor.

İşitme cihazları mı? Evet – ancak kimse onları fark etmiyor. Birçok işitme kaybına sahip kişi bu şekilde olmasını istiyor. Kulak içi ya da kulak arkası olan Signia işitme cihazları göze çarpmıyor ve akıllı telefonlar ile kontrol edilebiliyor.

Signia Ace, parmak ucundan küçüktür, hafifçe ve neredeyse fark edilmeden dış kulağın arkasında oturur. İşitme cihazı, saç rengine uyacak şekilde seçilebilir. Kısa bir saç kesimi olsa bile, yalnızca çok yakından bakıldığında görülebilir. Aksi takdirde farketmez. Signia Insio için de aynı şey geçerlidir. CIC (tamamen kanal içi) modeli olarak adlandırılan bu mini-işitme cihazı, kulak kanalında neredeyse görülmez bir şekilde oturur ve en yüksek takdir seviyesine sunar.

En son teknoloji ile daha kolay anlama

Signia Ace ve Insio küçük olmalarına rağmen maksimum konfor sağlar. Her iki model de en yeni işitme teknolojisini kullanılır. Her türlü arka plan gürültüsünü azaltarak, konuşmacının konuşmasına odaklanırlar ve otomatik olarak konuşmalarını vurgularlar. Bu yolla, dinleme ve anlama – hatta çok sesli durumlarda – daha önce olduğundan da daha kolaydır.

Akıllı telefon ile ayrı uzaktan kumanda edebilme

Bir başka artı: Signia Ace ve Insio işitme cihazları, özellikle akıllı telefon aracılığıyla birbirinden ayrı olarak çalıştırılabilir. Android’in yanı sıra iOS için de ücretsiz uygulamalar mevcuttur. Bunlar, ses veya tonu ayarlamak, işitme programını değiştirmek veya entegre tinnitus gürültüsünü etkinleştirmek ve düzenlemek için kullanılabilir. Etrafınızdakiler sizin mesaj yazdığınızı düşünürken, siz işitme cihazlarını basitçe kontrol edebiliyorsunuz. Daha görünmez olamazdı!

Görünmez Signia işitme cihazları hakkında daha fazla öğrenin, tıklayın.

primax-situation-11_street-cafe_touchContro_950x633-pxl