X
2017-05-26

Tamamen esnektir ve kulakta neredeyse görünmez

Signia'nın Insio işitme cihazları kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun esnekliği sağlar.

Signia’nın Insio kulak içi işitme cihazlarına yapılan en son yenilikler ile işitme kaybına rağmen hayatınızı mümkün olduğunca stressiz olarak yaşayabilmenize yardımcı olur. Zorlu dinleme durumlarında üstün anlama için işitme cihazlarının küçük olması ve opsiyonel kontrol düğmesi ve değiştirilebilir pil kapaklarına sahiptir. Yalnızca Insio işitme cihazının pil kapağı kontrol düğmesi olarak kullanabilir, bu da estetik olarak daha hoş bir tasarımdır.

Entegre kontrol düğmesi ile programların, ses seviyesnin ve daha fazlasının değiştirilmesinin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır bu yüzden geleneksel kontrol düğmelerinden daha kolaydır. Pil kapağını kontrol düğmesi olarak da kullanmak konusunda fikrinizi değiştirirseniz, İşitme Sağlığı Uzmanınız uzun süre beklemenize gerek olmadan değiştirebilir. Boyut ve işlevsellik arasında seçim yapmak durumunda kalacağınız günler bitti – Insio ile hepsine sahip olabilirsiniz!

Rahatlık için kapsamlı koruma

Değiştirilebilir pil kapağına ek olarak Insio işitme cihazlarını kulak kirine karşı koruma sağlayan değiştirilebilir bir mikrofon korumasına da sahiptir. Yine İşitme Sağlığı Uzmanınız birkaç dakika içinde bunları değiştirebilir, bu nedenle işitme cihazlarınızın sabitlenmesi için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız.

Tüm Insio işitme cihazlarında standart olan receiver son teknoloji ürünü filtresi ile birlikte Signia, kulak kirinin artık sorun edilmeyecek olduğunu sunarak size yeni bir huzur sağlar.

Insio işitme cihazları hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.