X
2016-12-16

Hiç kimse göremeyecek, siz duyacaksınız

Silk ultra küçük kulak içi işitme cihazıdır. Hakkındaki en iyi şey: Kutudan çıkar çıkmaz uygulanabilir olmasıdır. Sadece deneyin.

Ne istediğinizi biliyoruz. Görünmez olanı tercih edilen işitme cihazları duymanıza ve yeniden anlayabilmenize yardımcı olur. Kolaylıkla deneyip ve eğer severseniz hemen sahip olabileceğiniz işitme cihazlarıdır. İşte bu sebeple Silk cihazlarını geliştirdik. Kulak içinde gizlenmiş ve farklı boyutlardaki süper-yumuşak silikon dom sayesinde birçok kulağa uygulanabilen bir işitme cihazıdır. Konforlu, görünmez ve güvenilir.

Silk-primax_closeup_950x700px

Signia Silk yenilikçi süper yumuşak silikon dom sayesinde kutudan çıktığı anda birçok kulağa uygulanabilir.

Rakipsiz işitme konforu için en üst teknoloji

Silk en yeni teknolojiyi kullanır. Bu teknoloji, işitme cihazlarının gelişimi, sayısız yenilikler ve kilometre taşlarının onlarca yılın sonucundaki deneyim ile oluşmuş olup, bizi dünyanın en popüler işitme cihazı üreticilerinden biri haline getirmiştir. Burası tüm detayları listelemek için bir yer değil. Sadece: Silk gibi Signia işitme cihazları ile onsuz yapamayacağınız bir işitme konforu seviyesini deneyimleyeceksiniz. Yeniden duyabilecek ve anlayacaksınız. Etrafınızdaki insanları fark edeceksiniz, fakat kimse neden olduğunu bilemeyecek.

Sonuna kadar müzik ve televizyon keyfi

Müzik programları sayesinde alışık olduğunuz favori müziğiniz ile yeniden eğleneceksiniz. Eğer isterseniz, TV Ses Aktarım cihazımız ile direkt olarak televizyondan ya da evinizdeki ses sisteminden gelen sesi işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Ve evet, tüm bunlar ultra küçük Silk ile mümkün. Sadece deneyin.