X
Noisy environments are a challenge for all of us. Our hearing aids can help their wearers handle these situations with ease and confidence.
2017-08-28

Hayatın gerçek sesinin tadını çıkartın

Gürültülü ortamlar hepimiz için bir zorludur, bu nedenle işitme cihazlarımızı kullananlar bu durumların üstesinden kolaylıkla ve güvenle gelebilirler.

İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğun bir restoranda olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu her yerde, konuşabilmek ve karşınızdakinin sesini duyabilmek için konsantre olmak ve çaba göstermek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olacaktır – İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

Örneğin akrabalarınızla masanın etrafında oturduğunuzu ve sohbet ettiğinizi düşünün. Sesler masanın çevresinde dağılırken, çatalların ve kaşıkların sesleri arka planda rahatsız edicidir. Signia hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için olağanüstü performansı masaya getiriyor.

Gelişmiş SPEECH fonksiyonu, sizinle konuşan kişinin sesini arttırırken aynı zamanda Ses Yumuşatma özelliğini aktive ederek arka plandaki sesleri bastırır. Böylece duymak istediğiniz sesi rahatlıkla duyabilirsiniz.

Veya başka bir örnek: Yoğun bir tren istasyonunda bir tren beklerken biri yol tarifi soruyor.SPEECH fonksiyonu, sizinle konuşan kişinin sesine odaklanırken aynı zamanda tren gürültüsü gibi rahatsız edici arka plan gürültülerini azaltır, böylece anlamanızı kolaylaştırır.

SPEECH özelliklerinin tam otomatik etkileşimi sayesinde işitme zahmetsiz ve daha az yorucu olur. Tüm gün boyunca. SPEECH günlük işlerinizden, arkadaşlarınızla ve ailenizle hoş zaman geçirmenize her durumda hayatınızı kolaylaştırmak için arka planda çalışmaktadır.

Lütfen dikkat: Özellikler bireysel işitme cihazı konfigürasyonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Uzmanınız size yardımcı olacaktır.

Kullanışlı konum belirleme aracımızla yakınınızda nitelikli bir işitme sağlığı merkezi bulabilirsiniz: https://www.signia.com.tr/bize-ulasin/