X
Are you looking for an accessory that could support you in your every day life with hearing aids? Then take a lok at easyTek on our website.
2017-01-02

easyTek: Kullanımı kolay teknoloji

Günlük hayatınızdaki işitme cihazlarınız ile kullanmak için sizi destekleyebilecek bir aksesuar mı arıyorsunuz? easyTek'e bir göz atın.

Çok fonksiyonlu bir işitme cihazı aksesuarı olan easyTek, kablosuz işitme cihazlarını yüksek kaliteli bir stereo kulaklığa dönüştürür.Bir Bluetooth bağlantısıyla sesi benzersiz bir dinleme deneyimi için herhangi bir iletişim ve elektronik cihazından alıp işitme cihazlarına aktarır.

Tüm önemli ayarları tek bir akıllı düğme ile, bir telefon çağrısına cevap verebilir veya müzik çalarlar, televizyonlar gibi ses kaynaklarını kolayca değiştirmek için dinleme programlarını değiştirmeden kontrol edebilirsiniz. Ses kontrolü, dinleme konforunu maksimuma getirirken, okunması kolay LED ışıkları pilin ne zaman şarj edilmesi gerektiğini gösterir.

easyTek ile akıllı telefonunuzu nasıl eşleştirileceğini ve ses akışını yapacağınız gibi ipuçlarını web sitemizin uygulamalar ve aksesuarlar bölümünde ve aşağıdaki listelerde daha fazla bilgi bulabilirsiniz:

Apple devices

Android devices