X
2017-02-08

Yankılanan odalarda bile kolay dinleme

Gürültülü kamuya açık yerlerin yanı sıra, yankılanan ortamlarda konuşmayı anlamak zordur. Signia işitme cihazlarındaki EchoShield özelliği sayesinde özellikle duymak istediğiniz konuyu dikkate alarak ortamdaki bu olumsuz etkileri azaltır.

Gürültülü kamuya açık yerlerin yanı sıra, yankılanan ortamlarda konuşmayı anlamak zordur. Çıplak duvarlar veya mermer zeminler gibi sert yüzeyli odalar, ses dalgalarını absorbe eden halı, perdeler veya mobilyalar içeren odalardan daha fazla ses yansıtır ve daha fazla yankılanmaya neden olur. Rahatsız edici ses yansımaları yalnızca kısa süre geçirebileceğiniz, büyük fuayeler veya giriş salonları gibi yerlerde değil, aynı zamanda eğitim salonlarında ve sınıflarda da gerçekleşir. Signia işitme cihazlarındaki EchoShield işlevi, neyin işitildiğine özellikle dikkat etmeniz gereken ortamlarda bu olumsuz etkileri azaltır. Konuşma sinyalleri netleştirir ve kullanıcının dinleme çabası azaltılır.

İşitme cihazı kullanıcısı bu yeni gerçek zamanlı gösteri videosunda, yeni primax™ özelliğimiz olan EchoShield özelliğini deneyimlemenize yardımcı olacaktır.

En yeni Signia işitme cihazlarını kullanan kişi işitme zorluğu yaşamadan, gün boyunca dinlemek için daha az çaba sarf edecektir-klinik olarak kanıtlanmıştır.*

Bu işitme cihazlarının sesinin herhangi bir şekilde işlenmediğine dair güvenceniz var, duyduğunuz her şey doğrudan primax işitme cihazlarıyla kaydedilmiştir.

Kendiniz dinleyin.

 

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir..