X

Dünyanın önde gelen işitme cihazlarımızı nasıl ürettiğimizi görünHiç işitme cihazlarının nasıl yapıldığını merak ettiniz mi? Dünya İşitme Günü’nünde, sizi dünyadaki lider Signia işitme cihazlarımızı nasıl ürettiğimiz, geliştirdiğimiz ve test ettiğimiz hakkında fikir veren kısa videomuzu incelemeye davet ediyoruz. Bu küçük mucizeler, işitme kaybına sahip kişilerin hayatta sevdikleri şeylerden keyif alarak yaşayabilmelerini sağlıyor.

Tek bir şarjla iki güne kadar düzenli kullanım sağlayan şarj edilebilir Cellion‘dan, kulağınızda görünmeyecek şekilde oturan süper rahat Silk modelimize kadar her ihtiyacınız için birinci sınıf işitme cihazları üretiyoruz. Devrim niteliğindeki uzaktan kişisel destek sağlayan myHearing Uygulaması işitme cihazınızın deneme sürecinde işitme sağlığı uzmanınızdan yardım alabilirsiniz.

İşitme yeteneğinizi merak ediyor olabilirsiniz: bir işitme sağlığı uzmanını ne kadar erken ziyaret ederseniz, işitmeniz hakkında o kadar erken bilgi sahibi olabilirsiniz. Veya web sitemizin ana sayfasında online işitme testini yapabilirsiniz.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından organize edilen Dünya İşitme Günü, her yıl 3 Mart’ta kutlanmaktadır.