X
Listening to music and making phone calls assume a new challenge when hearing loss sets in, but modern hearing aids master these tasks with ease.
2017-08-29

Daha fazla rahatlık için ekstra dokunuşlar.

Müzik dinlemek veya telefon görüşmesi yapmak gibi günlük aktiviteler işitme kaybı olduğunda zorlayıcıdır, ancak modern işitme cihazları bu görevleri kolaylıkla gerçekleştirir.

Müzik işitmenin keyiflerinden biridir – işitmede zorlandığınızda bu keyfi nasıl yeniden yaşayabilirsiniz? İşitme cihazları kullanmak müzik ve şarkı dolu bir hayatın sona ermesi anlamına gelmez. Aksine Signia’nın modern işitme cihazlar, kullanıcılarının müzik keyfini en üst seviyede bulmalarını sağlamak için ustalıkla yapılandırılmıştır.

İster bir konserde, evinizdeki HiFi sisteminizde sevdiğiniz müziğin keyfine varın isterse sahnede kendiniz şarkı söyleyin, HD Müzik programı, fantastik bir ses kalitesi ve olağanüstü müzik deneyimi sunar. İşitme cihazlarındaki HD Müzik programı muhteşem ses kalitesi sunarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Akıllı telefonunuzdaki kontrol düğmesi veya touchControl App ile HD Müzik rahat bir şekilde etkinleştirilebilir. Uygulama, parmaklarınızın ucunda tam kontrol sağlar; böylece işitme programlarını değiştirebilir, ses, bas ve tiz seslerini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir akıllı telefon.

Telefon görüşmeleri de çok hızlıdır. Eller serbest arama ve müzik akışı için işitme cihazlarınızı Bluetooth özellikli telefonunuza bağlayabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Özellikler bireysel işitme cihazı konfigürasyonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Uzmanınız size yardımcı olacaktır.

Kullanışlı konum belirleme aracımızla yakınınızda nitelikli bir işitme sağlığı merkezi bulabilirsiniz: https://www.signia.com.tr/bize-ulasin/