X
World class hearing with direct connectivity to iPhone and TV. The world’s first hearing aid that adapts to your movements. Find out more.
2017-04-27

The Connected Ear

iPhone ve televizyona doğrudan bağlantı sağlayan birinci sınıf işitme.

İşitme cihazları söz konusu olduğunda artık sorun etmenize gerek yok. iPhone için üretilen Signia Pure 13 BT dünyanın en iyilerini sunar: dünya çapında işitme, iPhone ve televizyondan aktarım sağlayan son teknoloji ve devrim niteliğindeki uzaktan işitme desteği. Pure 13 BT primax. Kullanıcının kulakları çevreye tam olarak bağlıdır: etrafındaki insanlara, iPhonelarına ve size, İşitme Sağlığı Uzmanı – the Connected Ear.

Hareket sensörlerini kullanan dünyanın ilk işitme cihazıdır

Yeni Pure 13 BT, iPhone ile çevremizdeki dünyayı duymak için tüm parçaları bir puzzle gibi birleştiriyor. Yeni myControl Uygulaması yardımı ile hareket halindeyken bile önemli olan detayları duyabilmenizi sağlayan dünyanın ilk işitme cihazıdır – çünkü işitme davranışı hareket halindeyken, oturduğumuzda veya durduğumuzda birbirinden farklıdır.

Pure 13 BT Bluetooth üzerinden en son teknolojiye sahip olup doğrudan akışın ötesine geçiyor: İşitme cihazları her durumda en iyi konuşma anlayışını sağlar. Signia myHearing Uygulaması ise mümkün olduğunca kısa zamanda yeni işitme cihazınıza alışmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm destek araçlarını sunar. Özel dinleme alıştırmalarını takip edebilir, kullanım kılavuzuna başvurabilir ve hareket halindeyken İşitme Şağlığı Uzmanınıza bağlanabilirsiniz.

The Connected Ear:

  • Zorlu dinleme koşullarında doğal işitme deneyimi*
  • iPhone ve neredeyse tüm televizyonlardan Bluetooth düşük enerji ile yüksek kaliteli sesin doğrudan akışı
  • myHearing Uygulaması ile işitme sağlığı desteğinde altın standart

Yeni Pure 13 BT, uzaktan kumanda uygulaması ve yüksek kaliteli sesin doğrudan akışını sağlamak için StreamLine TV aksesuarı ile ilgili makaleleri inceleyin.

Pure 13 BT hakkında daha fazla bilgi edinin.

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.