X
2017-05-02

Yeni Pure 13 BT işitme cihazları: İşitme devrimi.

Otururken veya hareket halindeyken, bireysel yaşam tarzınıza uyarlanmış zahmetsiz bir işitme deneyimini yaşayın.

Dünyanın önde gelen Signia deneyimi Bluetooth odaklı işitme alanında yeni bir çağ daha da geliştirdi. iPhone için üretilen yeni Pure 13 BT primax işitme cihazımız bireysel yaşam tarzınız için zahmetsiz işitme * sunar. Önemli olan her şeye bağlı kalın, otururken veya hareket halindeyken.

Doğrudan akış avantajlarının önüne geçerek Bluetooth teknolojisi ile işitme deneyiminizi geliştiren dünyanın ilk işitme cihazıdır. myControl Uygulaması ile birlikte Pure 13 BT yürürken, koşarken, arabayla seyahat ederken veya hareket halindeyken hassas işitme duyusunu geliştirir. Şimdi dünyanın en iyisine sahip olabilirsiniz: Günlük yoğun tempoda en iyi işitme ve en iyi bağlantı arasında seçim yapmak zorunda kalacağınız günler tamamen bitmiştir.

 

Hareket halindeyken daha iyi işitme

Pure13 BT farklı durumlara otomatik olarak uyum sağlamak için myControl Uygulamasının hareket bilgisini kullanarak en uygun dinleme deneyimini sağlar. Örneğin, gürültülü bir ortamda yürürken işitme cihazlarınız yanlız konuşmacının sesine değil, aynı zamanda güvenliğiniz için trafik gibi göze batmayan ortam seslerini de duyabilmenizi sağlar. Bir araç ile seyahat ederken, gürültüyü bastırmak ve önemli olan şeylere odaklanmanız için işitme cihazları hemen araç moduna geçer.

Bu devrim niteliğindeki hareket teknolojisine ek olarak Pure 13 BT ve myControl Uygulaması size daha büyük avantajlar sunar:

Sese maruz kalma: İşitme cihazları, işitme sağlığınız için size destek olur. Spor eğitmenine benzer bir şekilde, gürültüye maruz kalma durumuna göre kişisel profilinizi oluştururlar, böylece işitme deneyiminizi nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz.
Müzik: Kullanıcılar Pure 13 BT primax işitme cihazları ile en sevdikleri müziği işitme cihazları ile doğrudan dinleyerek olağanüstü bir ses deneyimi yaşayacak.
Telefon çağrıları: Kullanıcılar telefon çağrılarını akıllı telefonlarından işitme cihazına kolayca aktarır.
Televizyon: myControl Uygulaması ile mikrofonu rahatça ayarlarken, StreamLine TV aksesuarı ile en sevdiğiniz film veya televizyon programının orijinal yüksek kaliteli sesini doğrudan işitme cihazlarına aktarmanın tadını çıkarın.

Yeni Signia işitme cihazları gibi Pure 13 BT Signia’dan gelen kendine özgü tinnitus terapileri ile kulak çınlamasını yönetebilir.

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.