X
2017-06-05

Yeni myControl Uygulaması: Duyduklarınızı kontrol altına alın.

Pure 13 BT işitme cihazları için özel olarak yapılmış olan yeni myControl Uygulaması, en uygun kişiselleştirilmiş dinleme deneyimini sunar, böylece önemli olan konuya kolayca odaklanabilirsiniz.

İster ofiste, alışverişte ya da dışarıda yemekte olun – kalabalık yerlerde sohbetleri takip etmek yorucudur. İşitme kaybı bulunmayan kişiler bile bu durumu yaşarlar. myControl Uygulaması ile birlikte Signia Pure 13 BT, bireysel yaşam tarzınıza uyarlanmış olup, normal işitme * deneyiminden daha iyi sonuç verir.

Uygulama, ses ve programlarda hızlı ve kolay değişiklikler için kullanışlı bir uzaktan kumanda gibi davranır. Gelişmiş ayar seçenekleri sayesinde yeni bir kişiselleştirme düzeyi de sunar. Bu seçenekler sol ve sağ kulak için ses düzeyini tek tek ayarlama, hangi bildirim seslerini duymak istediğinizi ve hangi aralıklarla düşük pil sinyali alacağınızı belirlemenizi sağlar.

Yararlı bilgiler sunar

Yeni uygulamanın bir diğer yararlı özelliği olan sese maruz kalma ise işitme sağlığınıza daha iyi bakmanıza yardımcı olur. Bir fitness eğitmenine benzer şekilde uygulama işitme cihazlarının gürültüye maruz kalmasına bağlı olarak zamanla kişisel bir ses profili oluşturur. Bu profile dayalı olarak işitmenin daha da bozulmasını nasıl önleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hareketlerinize göre uyarlanan dünyanın ilk işitme cihazı

myControl Uygulaması ile hareket halindeyken Pure 13 BT’nin mümkün olan en iyi işitmeyi sağlamasına olanak tanır. Bu devrimci teknolojinin genel işitme deneyiminize nasıl fayda sağladığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Daha fazla detayı web sitemizin uygulamaları bölümünden bulabilirsiniz.

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.