X
2017-01-03

Cellion. Şarj edilebilme inovasyonları.

"Yeni piller alın" - birçok işitme cihazı kullanıcısının hatırlamak zorunda olduğu bir konu: Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak, işitme cihazlarındaki küçük güç bataryaları her iki haftada bir değiştirilmelidir. Ancak şimdi bu hatırlatmaya gerek kalmıyor.

“Yeni piller alın” – birçok işitme cihazı kullanıcısının hatırlamak zorunda olduğu bir konu: Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak, işitme cihazlarındaki küçük güç bataryaları her iki haftada bir değiştirilmelidir. Ancak şimdi bu hatırlatmaya gerek kalmıyor. Yeni Signia Cellion işitme cihazları, şarj edilebilir lityum iyon güç bataryaları ile donatılmıştır. Tek yapmanız gereken onları akşamları yatmadan önce küçük bir şarj yuvasına yerleştirmek.

Temassız şarj teknolojisi nedeniyle özel bir konumlandırma gerekli değildir. Daha sonra cihazlar otomatik olarak kapanır ve şarj işlemi başlar. Cellion işitme cihazları şarj aletinden geri alınırsa, nemi alınır, otomatik olarak açılır ve kullanıma hazır hale gelir. Ful şarj olduktan sonra, cihazlar tam ses akışı ile 24 saat kesintisiz kullanım için hazırdır. Pillerin tüm gün kullanımından emin olmayan bir kişi sadece 30 dakikalık güç şarj ederek yedi saatten fazla dinleme keyfi yaşayabilir. Oldukça pratik: şarj yuvasının standart mikro USB arayüzü sayesinde işitme cihazları, akıllı telefonun güç kaynağı gibi hemen hemen her USB uyumlu güç kaynağıyla hareket halindeyken de şarj edilebilir.

 

Cellion cihazları neden bu kadar sevdiğimizi görmek için kısa tanıtım videomuzu izleyin.