X
2017-01-03

Signia Cellion: Kullanımı her zamankinden daha kolay hale getirildi

İşitme kaybı olan insanlar işitme cihazlarından tek bir şey beklemektedirler: Bu da çevrelerindeki herkesi ve her şeyi bir kez daha net anlayabilmeleridir. Bununla birlikte, kullanımı da çok basit ise daha da iyidir.

İşitme kaybı olan insanlar işitme cihazlarından tek bir şey beklemektedirler: Bu da çevrelerindeki herkesi ve her şeyi bir kez daha net anlayabilmeleridir. Bununla birlikte, kullanımı da çok basit ise daha da iyidir. Yeni Signia Cellion işitme cihazlarında olduğu gibi: Kolay işitme olanağı sağlayan en yeni teknolojilere sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda kablosuz ve kontakları olmadan endüktif olarak şarj edilebilen lityum iyonlu güç hücreleri ile dünyanın ilk işitme cihazıdır. Bu yalnızca kullanımı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda piller değişimini ortadan kaldırır ve çevreyi korurken tasarruf sağlar.

Şimdi, kullanım açısından bilmeniz gereken tek şey, Cellion işitme cihazlarınızı nasıl açıp kapatacağınız ve bunları nasıl şarj edebileceğiniz. Kullanım ile ilgili videolarımız bunun ne kadar kolay olduğunu gösteriyor.