X
2016-12-16

Bundan daha fazla bir uygunluğa erişmeniz mümkün değil

Cellion işitme cihazımız iki güne kadar* yenilikçi lityum-iyon teknolojisi sayesinde tek bir şarj ile işitme keyfi sunar: güçlü, kontakları olmadan, hızlı ve basit.

Küçük pilleri işitme cihazınıza yerleştirmekten yoruldunuz mu? Cellion cihazlarımıza bir göz atın.

Çok kolay

Yapmanız gereken tek şey akşamları Cellion işitme cihazlarını şarj aletine koymak. Otomatik olarak kapanacak ve şarj olmaya başlayacaklar. Sabaha kadar ful şarj olmuş olacaklar. Şarj aletinden çıkardığınız zaman işitme cihazları otomatik olarak açılır ve kullanıma hazırdır. Bundan daha kolayı yok.

Yenlikçi

Cellion dünyanın ilk lityum-iyon güç bataryasına sahip şarj edilebilir işitme cihazıdır. Batarya ömrü uzundur – dört saat şarj edildikten sonra iki güne* kadar ve 30 dakika şarj ile yedi saat kullanılabilir. Yeni şarj aleti ile kontaklar olmadan çalışır. Ayrıca, USB araba adaptörü ya da akıllı telefonunuzun USB güç kaynağı ile şarj edebilirsiniz. Özellikle seyahat halindeyken bu kullanımdan oldukça memnun kalacaksınız.

facebook_cellion_charger_1200x628

Signia Cellion işitme cihazları lityum-iton güç bataryaları içerir. Şarj aleti ile kontaklar olmadan şarj olur.

Çok kullanışlı

İşitmeniz ya da işitme cihazlarının büyüklüğü konusunda endişe etmenize gerek yok. Ters durum: Cellion oldukça küçüktür ve en son çıkan teknoloji platformu ile tüm işitme avantajlarını sunar. Net bir şekilde işitme ve zahmetsizce konuşma anlaşılırlığını gün boyu, dinleme durumlarında, müzik dinlerken ya da televizyon izlerken sunar. Dilerseniz TV Ses Aktarıcı ile televizyondan ya da  gelen sesi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Biz emin olduk: Seveceksiniz.

 

*Cellion 24 saat kesintisiz kullanım sunar – normal kullanımlarda ise iki güne kadar kesintisiz ses aktarımı sağlar.