X
Behind-the-ear hearing aids are inconspicuous and comfortable as they do what the name says: They sit behind the ear. Find out more about our BTEs.
2017-01-03

Kulak arkası (BTE) işitme cihazları

İşitme cihazlarının farklı bileşenleri ve RIC türü vardır. Şimdi, genel olarak kulak arkası işitme cihazlarına bir göz atalım.

İşitme cihazlarının farklı bileşenleri ve RIC türü vardır. Şimdi, genel olarak kulak arkası işitme cihazlarına bir göz atalım.

Kulak arkası işitme cihazları, adından da anlaşıldığı gibi göze çarpmaz ve rahattır: Kulağın arkasında oturan BTE işitme cihazlarının, farklı performans seviyeleri ve birçok farklı renk ve deseni mevcuttur.

Kulak arkası (BTE) işitme cihazları tüm işitme kaybı seviyeleri için uygundur. Minyatür BTE’lerden daha büyük SüperGüç cihazlara kadar çeşitli stilleri bulunur. BTE cihazlar daha büyük olabildiği için, diğer küçük işitme cihazı türlerine uymayan teknoloji ve özelliklerine de sahiptirler.

Yeni Motion işitme cihazlarımız, en gelişmiş teknolojileri, çeşitli seçenekler ve kontrol edilmesi kolay kullanıcı arayüzü ile sorunsuz çalışması ve benzersiz dinleme kolaylığı sunuyor.

Aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın. Modelimiz en yeni Motion işitme cihazını kullanıyor. Oldukça şık gözüküyor, değil mi?

Can you spot the Motion hearing aid on our model?

 

Şık ve kolay kontrol edilen Motion BTE işitme cihazları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı takip edin:

https://www.signia.com.tr/motion-primax/