Gücün sesi.

Şiddetli işitme kaybına sahip insanlar işitme cihazlarına tamamen bağlıdır. Son derecede güçlü olan bu cihazları kullanmadıklarında ailelerinden, arkadaşlarından ve iş ortamındaki iletişimden uzak kalırlar. Bu nedenle, daha iyi işitmenin gücü için bireysel yaşam tarzlarına ve zevklerine uygun küçük işitme cihazları ile mümkün olduğunca geniş bir seçim sunuyoruz.

Daha fazla oku

Signia işitme cihazlarıyla telefon görüşmelerini akıllıca yapın

İster profesyonel ister kişisel olsun: telefon her yerde kullanılan bir iletişim aracıdır. TwinPhone programıyla yeni Signia işitme cihazları zorlu işitme durumlarında bile telefon kullanımını kolay ve kullanışlıdır. Ve easyTek sayesinde, işitme cihazları doğrudan Bluetooth özellikli telefonlara bağlanabilir ve eller serbest kablosuz kullanım için kulaklık olarak kullanılabilir.

Daha fazla oku

Tinnitus ile ilgili gerçekler

Signia işitme cihazları küçük teknolojik harikalar. Sadece sesleri yükseltmek ve işitmeyi arttırmakla kalmazlar, aynı zamanda kulak çınlamasının etkilerini hafifletmek için stres yaratmadan önemli olan şeyleri duymanıza izin vermek çeşitli çözümler sunar. Ancak tam olarak kulak çınlaması nedir? Birkaç olayı topladık ve birkaç sıkça sorulan soruyu yanıtladık.

Daha fazla oku

Tinnitus (kulak çınlaması) ile yaşamak hakkında ipuçları

Tinnitus, hayali bir işitme algılaması olarak tanımlanır - harici bir ses sinyalinin yokluğunda oluşan bir ses algısıdır. Bu bir veya her iki kulağı da etkileyebilir. Bir kulak çınlaması teşhisi çoğunlukla bir sürprizdir. Ne yazık ki, bazı kişiler doktorlarından "kulak çınlaması" nın çoğunlukla tedavi edilemez olduğunu öğrenirler. Bu tür bilgiler, kişilerin kendilerini izole hissetmesini ve tedavi edilemeyeceğini düşündürür. Kulak çınlamasının birçok nedeni vardır, ancak belirli bir ilaç veya genel tedavisi yoktur. Buna rağmen, kronik kulak çınlaması için bile rahatlayabilmenin ve kontrolü ele geçirmenin yolları vardır.

Daha fazla oku

Kulak içi (ITE) işitme cihazları

Hangi işitme cihazının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu biliyor musunuz? Bilinçli bir karar vermeniz ve ideal bir çözüm için işitme cihazı uzmanınızla işbirliği içinde size yardımcı olalım. ITE işitme cihazları ve sahip olduğu büyük avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla oku

Endüktif şarj teknolojisi nasıl çalışır?

Elektrikli diş fırçalarını ya da akıllı telefonları zaten biliyorsunuz: Cihazı basitçe yerleştirmeniz ya da ilgili bölmeye oturtmanız yeterlidir ve pil bataryaları şarj olmaya başlar. Endüktif şarj teknolojisi ile elektrik enerjisi bir cihazdan kontaksız olan diğer bir cihaza aktarılarak şarj edilir.

Daha fazla oku