X

Tinnitus ve Tinnitus hakkındaki efsaneler

Tinnitus'tan müzdarip bir çok insandan biriyseniz eğer bunun hayatınızı, işinizi ve sosyal yaşantınızı nasıl etkilediğini bilirsiniz. Bu yazı Tinnitus hakkında oluşturulan tüm efsaneleri yerle bir edecek.

Daha fazla oku

Kalabalık bir masada daha rahat işitmek için neler yapmalısınız?

Ailenizle bir arada olduğunuzda konuşulanları kaçırmak istemezsiniz.

Daha fazla oku

Doğrudan aktarım ile birlikte en doğal ses kalitesi.

Signia’nın güçlü yeni Motion 13P işitme cihazı, işitme kaybıyla başa çıkarak hayatın doğal sesini size geri kazandırır.

Daha fazla oku

İşitme kaybını göz ardı etmek düşündüğünüzden daha risklidir

İşitme kaybınız varsa işitme cihazı kullanarak özgürlüğünüzü geri kazanabilirsiniz.

Daha fazla oku

Dünya İşitme Günü işitme kaybındaki artışın altını çiziyor

"Geleceği dinleyin ... ve hazırlanın" teması altında, Dünya İşitme Günü 2018 işitme kaybını erken fark etmenin ve ilerlemesini yavaşlatmanın ne kadar önemli olduğunu vurgular.

Daha fazla oku

İşitme cihazları çok yönlü kablosuz kulaklık olarak nasıl kullanılır?

Bu yılın başlarında piyasaya sunulan yeni StreamLine Mic, Signia Nx cihazlarını en son teknoloji ürünü işitme cihazlarına dönüştürüyor.

Daha fazla oku

Daha fazla rahatlık için ekstra dokunuşlar.

Müzik dinlemek veya telefon görüşmesi yapmak gibi günlük aktiviteler işitme kaybı olduğunda zorlayıcıdır, ancak modern işitme cihazları bu görevleri kolaylıkla gerçekleştirir.

Daha fazla oku

Rüzgardan ve yankılardan etkilenmeden kolay işitme

İşitme cihazlarımızın zorlu dinleme ortamlarındaki zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olduğunu, rüzgar ve yankılar gibi özel durumları da ele alan daha yüksek teknoloji özelliklerini kapsadığını açıklıyoruz.

Daha fazla oku

Hayatın gerçek sesinin tadını çıkartın

Gürültülü ortamlar hepimiz için bir zorludur, bu nedenle işitme cihazlarımızı kullananlar bu durumların üstesinden kolaylıkla ve güvenle gelebilirler.

Daha fazla oku

Kıymetli olanı koruyun

Signia işitme cihazlarının ve akıllı teknolojilerinin işitme zorluğu çeken kişilere yardımcı olduğu birçok konuyu ele alacağız. Genel bir bakışla başlayalım.

Daha fazla oku

StreamLine TV: Televizyon ve filmler için kablosuz akışta son nokta

Yeni aksesuar doğrudan işitme cihazınıza aktarılan Dolby Digital ses kalitesini sunar.

Daha fazla oku

Yeni myControl Uygulaması: Duyduklarınızı kontrol altına alın.

Pure 13 BT işitme cihazları için özel olarak yapılmış olan yeni myControl Uygulaması, en uygun kişiselleştirilmiş dinleme deneyimini sunar, böylece önemli olan konuya kolayca odaklanabilirsiniz.

Daha fazla oku

En iyi uzaktan işitme desteği deneyimini yaşayın

Signia myHearing Uygulaması İşitme Sağlığı Uzmanınızın yeni işitme cihazlarınıza alışma süreci boyunca size rehberlik etmek için ihtiyaç duyduğu tüm destek araçlarını sunar.

Daha fazla oku

Tamamen esnektir ve kulakta neredeyse görünmez

Signia'nın Insio işitme cihazları kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun esnekliği sağlar.

Daha fazla oku

Yeni Pure 13 BT işitme cihazları: İşitme devrimi.

Otururken veya hareket halindeyken, bireysel yaşam tarzınıza uyarlanmış zahmetsiz bir işitme deneyimini yaşayın.

Daha fazla oku

Gücün sesi.

Şiddetli işitme kaybına sahip insanlar işitme cihazlarına tamamen bağlıdır. Son derecede güçlü olan bu cihazları kullanmadıklarında ailelerinden, arkadaşlarından ve iş ortamındaki iletişimden uzak kalırlar. Bu nedenle, daha iyi işitmenin gücü için bireysel yaşam tarzlarına ve zevklerine uygun küçük işitme cihazları ile mümkün olduğunca geniş bir seçim sunuyoruz.

Daha fazla oku

Dünyanın önde gelen işitme cihazlarımızı nasıl ürettiğimizi görün

Bugün Dünya İşitme Günü, bu nedenle dünyanın önde gelen Signia işitme cihazlarımızı nasıl ürettiğimizi, geliştirdiğimizi ve test ettiğimizi hızlıca incelemelisiniz.

Daha fazla oku

Signia işitme cihazlarıyla telefon görüşmelerini akıllıca yapın

İster profesyonel ister kişisel olsun: telefon her yerde kullanılan bir iletişim aracıdır. TwinPhone programıyla yeni Signia işitme cihazları zorlu işitme durumlarında bile telefon kullanımını kolay ve kullanışlıdır. Ve easyTek sayesinde, işitme cihazları doğrudan Bluetooth özellikli telefonlara bağlanabilir ve eller serbest kablosuz kullanım için kulaklık olarak kullanılabilir.

Daha fazla oku

İşitme probleminiz günlük hayatı zorlaştırmaya başladığında biz yanınızdayız

Signia desteği ile işitme kaybı artık sorun değildir. İşitme özürlülüğünün başlangıcını belirlemek her zaman kolay olmayabilir, ancak kullanımı kolay çevrimiçi işitme testimiz harika bir başlangıçtır.

Daha fazla oku

İşitmenizi akıllı telefonunuz ile test edin

İşitme Testi Uygulaması: İşitme kaybınız olup olmadığını belirlemenize yardımcı olur.

Daha fazla oku

Tinnitus (kulak çınlaması) seslerinin yok edilmesi

İşitme cihazlarının lider üreticisi olup yenilikler yapan firmamızın felsefesi, kulak çınlaması da dahil olmak üzere işitme zorluğu çeken kişilerin yaşam kalitesini arttırmaya odaklıdır.

Daha fazla oku

SPEECH ile Signia işitme cihazları: rahat bir gün için rahat işitme

Signia işitme cihazlarındaki SPEECH özelliği ile, günlük zorlu dinleme ortamlarında bile zahmetsiz işitme olanağı sağlar * Aşağıdaki çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla oku

Yankılanan odalarda bile kolay dinleme

Gürültülü kamuya açık yerlerin yanı sıra, yankılanan ortamlarda konuşmayı anlamak zordur. Signia işitme cihazlarındaki EchoShield özelliği sayesinde özellikle duymak istediğiniz konuyu dikkate alarak ortamdaki bu olumsuz etkileri azaltır.

Daha fazla oku

Tek kulak hiç işitmese bile kolaylıkla duyun

Kablosuz Signia CROS/BiCROS çözümleri sayesinde, bir kulağı cihaz kullanamayacak durumda olan insanların şimdi açıkça ve kolaylıkla duyabilmelerini sağlar.

Daha fazla oku

Signia'yı Tanıyın ― Yeni Ürün Videomuzu İzleyin

Yeni Signia işitme cihazlarımızı gururla sunuyoruz! İki markaya sahip olduklarını fark edeceksiniz: Bir yüzünde Siemens, diğeri Signia. Neden?

Daha fazla oku

Tinnitus ile ilgili gerçekler

Signia işitme cihazları küçük teknolojik harikalar. Sadece sesleri yükseltmek ve işitmeyi arttırmakla kalmazlar, aynı zamanda kulak çınlamasının etkilerini hafifletmek için stres yaratmadan önemli olan şeyleri duymanıza izin vermek çeşitli çözümler sunar. Ancak tam olarak kulak çınlaması nedir? Birkaç olayı topladık ve birkaç sıkça sorulan soruyu yanıtladık.

Daha fazla oku

Tinnitus’u duymazdan gelin

Müzik dinlerken, bir roman okurken ya da bir film izlerken - tinnitus problemi yaşayan insanlar için genellikle keyif verici şeyleri kulaklarındaki kalıcı ses nedeniyle sorun yaşarlar.

Daha fazla oku

Tinnitus (kulak çınlaması) ile yaşamak hakkında ipuçları

Tinnitus, hayali bir işitme algılaması olarak tanımlanır - harici bir ses sinyalinin yokluğunda oluşan bir ses algısıdır. Bu bir veya her iki kulağı da etkileyebilir. Bir kulak çınlaması teşhisi çoğunlukla bir sürprizdir. Ne yazık ki, bazı kişiler doktorlarından "kulak çınlaması" nın çoğunlukla tedavi edilemez olduğunu öğrenirler. Bu tür bilgiler, kişilerin kendilerini izole hissetmesini ve tedavi edilemeyeceğini düşündürür. Kulak çınlamasının birçok nedeni vardır, ancak belirli bir ilaç veya genel tedavisi yoktur. Buna rağmen, kronik kulak çınlaması için bile rahatlayabilmenin ve kontrolü ele geçirmenin yolları vardır.

Daha fazla oku

İşitme cihazı mı kullanıyorsunuz?

İşitme cihazları mı? Evet - ancak kimse onları fark etmiyor. Signia işitme cihazları göze çarpmıyor ve akıllı telefonlar ile kontrol edilebiliyor.

Daha fazla oku

Farklı işitme cihazları çeşitleri nelerdir?

Bu kısa seride, işitme cihazlarının çeşitleri hakkında size daha fazla bilgi vereceğiz.

Daha fazla oku

Kulak içi (ITE) işitme cihazları

Hangi işitme cihazının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu biliyor musunuz? Bilinçli bir karar vermeniz ve ideal bir çözüm için işitme cihazı uzmanınızla işbirliği içinde size yardımcı olalım. ITE işitme cihazları ve sahip olduğu büyük avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla oku

Kulak arkası (BTE) işitme cihazları

İşitme cihazlarının farklı bileşenleri ve RIC türü vardır. Şimdi, genel olarak kulak arkası işitme cihazlarına bir göz atalım.

Daha fazla oku

Signia Blog'umuza hoş geldiniz. Düzenli güncellemeler ile bizi daha iyi tanımaya başlayın!

Sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Signia ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Daha fazla oku

İşitme mucizesi

İnsan kulağı, hayatın parlak seslerinden zevk almamızı sağlayan çok yetenekli bir organdır. Kulağınızın hayatı güvenli bir şekilde keşfetmemiz konusunda bizi nasıl desteklediğine bir göz atın.

Daha fazla oku

Signia Silk: Yenilikçi ve kullanıma hazır kulak içi işitme cihazı

İşitme problemi olan birçok kişi hala işitme cihazı kullanımı konusunda çekiniyor. İşitme problemi yaşadıklarının çevreleri tarafından fark edilmesini istemiyorlar ve ayarlamanın zor olduğunu düşünüyorlar. Şimdi, Signia Silk işitme cihazları görünmez ve kolay bir çözüm sunuyor:

Daha fazla oku

Cellion. Şarj edilebilme inovasyonları.

"Yeni piller alın" - birçok işitme cihazı kullanıcısının hatırlamak zorunda olduğu bir konu: Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak, işitme cihazlarındaki küçük güç bataryaları her iki haftada bir değiştirilmelidir. Ancak şimdi bu hatırlatmaya gerek kalmıyor.

Daha fazla oku

Signia Cellion: Kullanımı her zamankinden daha kolay hale getirildi

İşitme kaybı olan insanlar işitme cihazlarından tek bir şey beklemektedirler: Bu da çevrelerindeki herkesi ve her şeyi bir kez daha net anlayabilmeleridir. Bununla birlikte, kullanımı da çok basit ise daha da iyidir.

Daha fazla oku

easyTek: Kullanımı kolay teknoloji

Günlük hayatınızdaki işitme cihazlarınız ile kullanmak için sizi destekleyebilecek bir aksesuar mı arıyorsunuz? easyTek'e bir göz atın.

Daha fazla oku

İşitme cihazları için yeni aksesuarlar ile birinci sınıf konfor

Signia işitme cihazı kullanıcıları, yeni TV Ses Aktarıcı ile televizyon izlemekten keyif alabilir ve işitme cihazlarını yeni miniPocket uzaktan kumandasıyla fark edilmeden kontrol edebilirler. Aksesuar, kişinin mutlaka ihtiyacı olan bir şey değildir. Ancak doğru aksesuar hayatı oldukça kolaylaştırır.

Daha fazla oku

İşitme cihazı deneyiminizi arttırmak için akıllı telefon uygulamaları

Ücretsiz uygulamalar, işitme cihazlarınızı akıllı telefonunuza bağlayarak daha rahat bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Bloğu okumaya devam edin.

Daha fazla oku

İşitme cihazlarınız için çeşitli aksesuarlar

Çok çeşitli işitme cihazlarımız ile ayarlarınızı uzaktan kumanda ile değiştirebilecek, direkt ses aktarımı sağlayıp, şarj edilebilme avantajlarından faydalanabileceksiniz. Şık, pratik ve kolay kullanımlı aksesuarlarımız hayatınızı kolaylaştırıyor. Daha fazla detay için okumaya devam edin.

Daha fazla oku

Signia Silk: Görünmesi zor, kullanımı kolay.

Signia Silk işitme cihazlarını işitme kaybı yaşayanlar insanların hayatını mümkün olduğunca basit hale getirmek için geliştirdik.

Daha fazla oku

Hiç kimse göremeyecek, siz duyacaksınız

Silk ultra küçük kulak içi işitme cihazıdır. Hakkındaki en iyi şey: Kutudan çıkar çıkmaz uygulanabilir olmasıdır. Sadece deneyin.

Daha fazla oku

Bundan daha fazla bir uygunluğa erişmeniz mümkün değil

Cellion işitme cihazımız iki güne kadar* yenilikçi lityum-iyon teknolojisi sayesinde tek bir şarj ile işitme keyfi sunar: güçlü, kontakları olmadan, hızlı ve basit.

Daha fazla oku

Endüktif şarj teknolojisi nasıl çalışır?

Elektrikli diş fırçalarını ya da akıllı telefonları zaten biliyorsunuz: Cihazı basitçe yerleştirmeniz ya da ilgili bölmeye oturtmanız yeterlidir ve pil bataryaları şarj olmaya başlar. Endüktif şarj teknolojisi ile elektrik enerjisi bir cihazdan kontaksız olan diğer bir cihaza aktarılarak şarj edilir.

Daha fazla oku

Signia işitme cihazları: zahmetsizce dinlemek için klinik olarak kanıtlanmış yüksek teknoloji *

Signia işitme cihazları konuşmayı anlamanızı kolaylaştırır. Bazı akustik durumlarda normal işitmeden bile daha iyidir **. Çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bloğumuzu takip edin.

Daha fazla oku